Etiketsiz Yıkama Talimatı Baskı Makineleri

Yıkama Talimatı Baskı Makineleri

Inkprint Etiketsiz Markalama ve Yıkama Talimatı Baskı teknolojisi ile giyim sektöründe marka ve yıkama talimatı artık doğrudan tekstil ürününün üzerine basılmaktadır. Inkprint baskı tekniği giyim ürünü üzerine etiket dikimi gerektirmiyor, böylece hem üretim maliyetini düşürmektedir hem kullanıcı memnuniyetini arttırmaktadır. Özellikle iç giyim ve dikişsiz giyim imalatçılarının marka ve yıkama talimatı baskısı için vazgeçilmezi olan Inkprint tekstil baskı tekniği, ayrıca ince dikişli pamuk yada sentetik ipliklerle hazırlanan giyim ürünlerine çok uygundur.

Inkprint giyim üzerine marka ve yıkama talimatı baskı makineleri, tekstil üreticisinin ihtiyaç ve üretim sürecine uygun olarak tasarlanmaktadır. İhtiyacınıza uygun marka ve yıkama talimatı baskı makinesi için www.tri.com.tr adresinden TRI Elektronik yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Doğrudan tekstil üzerine baskı yapma imkanı veren Inkprint tekstil baskı makinaları için daha ayrınıtılı bilgi www.tri.com.tr sitesinden edinebilirsiniz.